Odkryj nasze najlepsze promocje i bestsellery 2024!

Maszyny rolnicze Jaskot

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Struktura firmy

Zarząd

tadeusz jaskot
Tadeusz Jaskot

współwłaściciel

Grzegorz Jaskot

współwłaściciel

Dział sprzedaży maszyn

Waldemar Flis

kierownik działu

waldek@jaskot.pl

+48 885 555 485

Sławomir Nowicki

handlowiec

slawek@jaskot.pl

+48 603 640 118

Adriana Chałupka

administrator sprzedaży

ada@jaskot.pl

+48 539 678 386

no photo
Krzysztof Meusz

handlowiec

krzysiek@jaskot.pl

+48 885 555 188

Dział części zamiennych

Helena Pajdzik

kierownik działu

hpajdzik@jaskot.pl

+48 885 555 258

Gabriela Tur

specjalista ds. obsługi klienta

gtur@jaskot.pl

+48 669 123 334

no photo
Paweł Kogut

specjalista ds. obsługi klienta

pawelk@jaskot.pl

+48 603 640 991

Dział serwisu

Agata Kowalska

administrator serwisu

agata@jaskot.pl

+48 693 111 530

Damian Torończak
Damian Torończak

lider serwisu

damian@jaskot.pl

+48 691 350 852

Leszek Zamojski

serwisant

no photo
Edward Burdziński

serwisant

no photo
Adam Stefankiewicz

serwisant

Dział eksportu

Artur Szczepaniak

kierownik działu ds. produktu
artur@jaskot.pl
+48 603 107 123

Anna Sławińska-Radyk

handlowiec

aradyk@jaskot.pl

+48 885 500 031

Bartosz Sudak

handlowiec

bartosz@jaskot.pl

+48 885 500 065

no photo
Enrico Bogward

handlowiec

enrico@siegertech.de

+49 151 41617194

no photo
Dawid Taczała

obsługa sprzedaży

no photo
Tomasz Olkowski

koordynator transportu
logistyk@jaskot.pl 
+48 885 555 257

Dział administracji

Regina Dąbrowska

główna księgowa

Izabela Jaskot

księgowa

Paulina Kucharczyk

specjalista ds. administracyjno-biurowych

Formularz kontaktowy PL biuro@jaskot.pl

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Jaskot Sp. z o.o.  z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do realizacji zawarcia umowy i postanowień w trakcie jej trwania. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI/ODP na adres e-mail januszwyspianski@abi24.eu

Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że jeśli chcieliby Państwo na bieżąco być informowani nt. promocji lub innych informacji handlowych drogą mailową, SMS, poczta tradycyjna, prosimy o wypełnienie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.