Kariera

W kilku słowach

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, serdecznie zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na nasz adres mailowy, tradycyjną pocztą lub bezpośrednio w sekretariacie centrali w Siekierczynie, chyba iż w szczegółach dotyczących oferty pracy podamy adres oddziału.

Konkretne oferty pracy znajdują się poniżej, a jeśli akurat nie prowadzimy rekrutacji na wolne stanowisko, możesz złożyć dokumenty mimo to. Być może zainteresuje nas Twoja kandydatura i skontaktujemy się z Tobą.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż zastrzegamy sobie prawo do pozostawiania korespondencji bez odpowiedzi, oraz że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

W razie pytań prosimy o kontakt: 722 180 933

Informujemy, że Administratorem danych jest Jaskot Sp.j. z siedzibą w Siekierczynie 267. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Swoje doświadczenie w branży rolniczej zdobywamy od 1995 r. Firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej. Od wielu lat jest związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo. Dostarczamy sprzęt dla sektora rolniczego klientom z Unii Europejskiej i spoza jej granic. Obecnie do naszego oddziału w Siekierczynie  poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Siekierczyn

Wynagrodzenie: 3500,00 – 5000,00 brutto (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników)

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie sklepem internetowym w zakresie prezentacji asortymentu w sklepie i na aukcjach – od strony szaty graficznej, opisów i zdjęć, spójności z wizerunkiem firmy
  • Realizacja sprzedażowej i posprzedażowej obsługi Klienta – m.in. rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki, pakowanie ich według standardów firmy
  • Współpraca z firmami kurierskimi, w zakresie wysyłki towaru do Klientów
  • bieżąca kontrola przepływu towarów oraz  organizacja i obsługa magazynu (przyjmowanie towaru, selekcja, porządek)
  • Nadzorowanie kampanii marketingowych promujących sklep

Praca odbywać się będzie głównie w sklepie – obsługa sklepu internetowego, sprzedaż, sporządzanie ofert handlowych, realizacja zamówień, prowadzenie dokumentacji handlowej, raportowanie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi portali internetowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży techniki rolniczej

Dodatkowe umiejętności/doświadczenie bardzo pożądane

  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • poczucie estetyki, kreatywność
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista, rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność
  • samoadzielność

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy
  • przyjazną atmosferę w  pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia,
  • narzędzia niezbędne do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. “

Sprzedawca części do maszyn rolniczych

Miejsce pracy: Siekierczyn (pow. lubański)

Wynagrodzenie: 3500 brutto + premia

  • Sprzedaż części zamiennych maszyn rolniczych oraz akcesoriów do produkcji rolnej
  • Doradztwo w zakresie doboru części rolniczych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Obsługa magazynu części zamiennych
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomość branży rolniczej i podstawowa znajomość budowy maszyn rolniczych
  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej.
  • Wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja do realizacji powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do realizacji zawarcia umowy i postanowień w trakcie jej trwania. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI/ODP na adres e-mail januszwyspianski@abi24.eu
    Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że jeśli chcieliby Państwo na bieżąco być informowani nt. promocji lub innych informacji handlowych drogą mailową, SMS, poczta tradycyjna, prosimy o wypełnienie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn, w celu otrzymywania treści marketingowych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/ODP - januszwyspianski@abi24.eu spod adresu, którego zgoda dotyczyła.