Serwis, naprawa ciągników i maszyn rolniczych

Serwis maszyn rolniczych

Regularne przeglądy i serwisowanie maszyn rolniczych wpływa pozytywnie na ich wieloletnią pracę i niezawodność. Możliwość utrzymania ich w dobrym stanie technicznym przez cały rok, bez narażania się na niespodziewane awarie w szczycie sezonu polowego to zdecydowanie najważniejsze zadanie, jakie stoi przed odpowiedzialnymi właścicielami gospodarstw rolnych. W autoryzowanym serwisie Jaskot oferujemy profesjonalną opiekę nad maszynami marek takich jak Deutz-Fahr, Merlo, Zetor i wielu innych. Wspólnie zadbamy o sprawność Państwa ciągników, kombajnów, ładowarek i maszyn rolniczych.

W ramach usług serwisowych wykonujemy przeglądy serwisowe, pełną diagnostykę komputerową maszyny, a w razie znalezienia awarii wybieramy najskuteczniejszą drogę naprawy usterki. Prowadzimy naprawy mechaniczne silników, skrzyni biegów, układów hamulcowych, hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

 

Firma JASKOT jest też członkiem Grupy PROMODIS, co pozwala klientom naszej firmy na dostęp do szerokiego zakresu produktów i części do maszyn rolniczych, w tym także części zamiennych, w atrakcyjnych cenach.

Członkostwo w Grupie PROMODIS to także nowy standard w obszarze serwisu ciągników i maszyn rolniczych. Zapewniamy, poprzez szeroką współpracę wszystkich członków Grupy, ustandaryzowane usługi serwisowe stawiając przede wszystkim na profesjonalizm i zadowolenie klientów.

Serwis maszyn komunalnych

Podobnie jak w przypadku maszyn rolniczych, specjalistyczne maszyny komunalne wymagają regularnych przeglądów i prac regeneracyjnych w celu zachowania najwyższej sprawności i skuteczności działania. Serwis Jaskot jest autoryzowanym partnerem różnych marek i oferuje kompleksową diagnostykę i naprawy wszystkich układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych w stosowanych maszynach komunalnych.

Ze względu na liczbę przepracowanych motogodzin, maszyny komunalne mogą wymagać regularnej wymiany zużytych części w celu uniknięcia poważniejszych awarii. Zgodnie ze standardem Grupy PROMODIS korzystamy wyłącznie z oryginalnych części nowych i zamiennych do najpopularniejszych marek maszyn rolniczych i komunalnych, gwarantując wysoką jakość każdej przeprowadzonej naprawy.

Serwis maszyn komunalnych
Serwis maszyn komunalnych

Serwis ciągników i maszyn rolniczych z dojazdem do klienta

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy na terenie Dolnego Śląska mobilny serwis maszyn rolniczych. Jeżeli to możliwe, realizujemy naprawy i serwis ciągników w gospodarstwie naszych klientów.


Serwis układów klimatyzacji

W ramach usług serwisowych dla maszyn rolniczych i komunalnych oferujemy kompleksowe przeglądy układów klimatyzacyjnych kabin ciągników zgodnie z najwyższymi standardami Grupy PROMODIS. Zapewniamy pełne sprawdzenie klimatyzacji pod kątem szczelności i sprawności działania układu, a także napełnianie klimatyzacji i wymiany oleju niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania systemu.

Nasi mechanicy posiadają doświadczenie niezbędne do wykonywania napraw układów klimatyzacyjnych w maszynach rolniczych i komunalnych znanych marek, opierając się na regeneracji i wymianie części zużytych lub uszkodzonych. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części nowych i zamiennych najwyższej jakości, dbając o to by naprawiony układ klimatyzacyjny działał sprawnie jak najdłużej.

Serwis pasów pras zwijających

Jako serwis działający bezpośrednio w punktach serwisowych oraz w terenie, firma Jaskot oferuje Państwu możliwość ekspresowej naprawy pasów do pras zwijających. Wszystkie niezbędne prace naprawcze i regeneracyjne wykonujemy na miejscu awarii, bez konieczności organizowania kosztownego transportu maszyn do punktu serwisowego. Posiadamy wyspecjalizowane i w pełni wyposażone samochody serwisowe zdolne dojechać do każdego punktu awarii, przeprowadzając fachową diagnostykę i naprawę od ręki.

Specjalizujemy się w:

 • naprawach ekspresowych wałów odbioru mocy oraz węży,
 • zakuwaniu pasów do pras,
 • cięciu pasów na wymiar
 • montażu pras i przygotowaniu ich do pierwszego startu lub ponownego użycia po naprawie.
Serwis pasów do pras
Naprawa pasów

Centrum szyb

Nasi serwisanci Centrum Szyb wymieniają wszystkie rodzaje szyb w maszynach rolniczych i komunalnych. Mamy dostęp do ponad 6500 numerów katalogowych, co sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc w przypadku prawie każdego sprzętu.

Proces wymiany szyb składa się z następujących etapów: 

 • usunięcie tapicerki dachowej kabiny i kawałków szkła, 
 • wycięcie uszczelki przedniej szyby,
 • przygotowanie i zakończenie docinania, 
 • demontaż szyby,
 • czyszczenie miejsca pod uszczelkę,
 • przygotowanie nowej szyby,
 • nałożenie kleju pod uszczelkę,
 • montaż szyby za pomocą,
 • czyszczenie szyby. 

Do wymiany używamy specjalistycznych narzędzi i najwyższej jakości materiałów pomocniczych, w tym klejów oraz uszczelek. 

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń: 693 111 530

Jesteśmy mobilni i w razie potrzeby pilnej naprawy dojeżdżamy do Klienta na terenie Dolnego Śląska.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając profesjonalizm i pełną satysfakcję z wykonanych usług serwisowych i naprawczych.

Umów się na naprawę lub serwis!

Prześlij nam zdjęcia usterki:


Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do realizacji zawarcia umowy i postanowień w trakcie jej trwania. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI/ODP na adres e-mail januszwyspianski@abi24.eu
Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że jeśli chcieliby Państwo na bieżąco być informowani nt. promocji lub innych informacji handlowych drogą mailową, SMS, poczta tradycyjna, prosimy o wypełnienie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn, w celu otrzymywania treści marketingowych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/ODP - januszwyspianski@abi24.eu spod adresu, którego zgoda dotyczyła.


Promocje maszyn rolniczych

Oferta limitowana – DEUTZ-FAHR 3050 w atrakcyjnej cenie

Oferta limitowana – DEUTZ-FAHR 3050 w atrakcyjnej cenie

NOWY MODEL CIĄGNIKA DF 3050 W SPECJALNEJ PROMOCJI Szukasz ciągnika, który będzie miał niewielkie gabaryty, ale sprawdzi się przy wykonywania różnego rodzaju zadań w rolnictwie? Wybierz nowy model 3050, objęty promocją "OFERTA LIMITOWANA". Dzięki temu w korzystnej...

Kumulacja Korzyści 2020

Kumulacja Korzyści 2020

PROMOCJA NA WYBRANE MODELE CIĄGNIKÓW DEUTZ-FAHR Kumulacja Korzyści 2020Specjalna kampania promocyjna „Kumulacja Korzyści 2020” dedykowana jest wybranym ciągnikom DEUTZ-FAHR: 4080E, 4100, 5080D Keyline, 5090.4 G MY19, Agrotron 6165, Agrotron 6165 RCSHIFT. Promocja...

Promocja środków smarnych Deutz-Fahr

Promocja środków smarnych Deutz-Fahr

Teraz kupując oryginalne środki smarne do ciągnika, czy też kombajnu DEUTZ-FAHR otrzymasz atrakcyjny prezent. Oferta obowiązuje do 31.10.2020, szczegóły informacje otrzymać można w naszej firmie: (+48) 75 724 44 03 Sprawdź prezenty w broszurze, którą możesz pobrać z...