Serwis, naprawa ciągników i maszyn rolniczych

Serwis maszyn i ciągników na najwyższym poziomie

Firma JASKOT to autoryzowany serwis maszyn rolniczych marki Deutz-Fahr. Nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich ciągników i maszyn rolniczych, zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu, czuwa nasz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników.

 

Naprawa ciągników rolniczych różnych marek

Oprócz autoryzowanego serwisu maszyn Deutz-Fahr świadczymy usługi naprawcze wszelkiego typu maszyn rolniczych i komunalnych niemal wszystkich marek dla klientów z województwa dolnośląskiego.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę mechaników, która zapewni profesjonalną naprawę maszyn rolniczych i komunalnych. Nasi specjaliści co roku odbywają szkolenia podnoszące ich kwalifikacje w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wykonujemy szybko i profesjonalnie naprawy wszystkich podzespołów:

  • silniki,
  • skrzynie biegów,
  • mosty,
  • układy hydrauliczne, paliwowe i pneumatyczne.

Świadczymy również usługi w zakresie profesjonalnego montażu ładowaczy czołowych i klimatyzacji w ciągnikach rolniczych.

Umów się na naprawę lub serwis! Zadzwoń: 693 111 530

Jesteśmy mobilni i w razie potrzeby pilnej naprawy dojeżdżamy do Klienta na terenie Dolnego Śląska.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając profesjonalizm i pełną satysfakcję z wykonanych usług serwisowych i naprawczych.

Serwis klimatyzacji w ciągnikach rolniczych

Serwis klimatyzacji – sprawdzanie klimatyzacji pod kątem szczelności. Napełnianie, wymiana oleju i naprawa klimatyzacji.

Montaż i wymiana szyb w ciągnikach rolniczych

Montaż i wymiana szyb w ciągnikach, ładowarkach.

Naprawy ekspresowe pasów do pras

Naprawy ekspresowe pasów do pras – zakuwanie pasów, cięcie na wymiar, usługa montażu.

Serwis maszyn rolniczych ze standardem PROMODIS

Firma JASKOT jest członkiem Grupy PROMODIS, co pozwala klientom naszej firmy na dostęp do szerokiego zakresu produktów i części do maszyn rolniczych, w tym także części zamiennych, w atrakcyjnych cenach.

Członkostwo w Grupie PROMODIS to także nowy standard w obszarze serwisu ciągników i maszyn rolniczych. Zapewniamy, poprzez szeroką współpracę wszystkich członków Grupy, ustandaryzowane usługi serwisowe stawiając przede wszystkim na profesjonalizm i zadowolenie klientów.

Serwis ciągników i maszyn rolniczych z dojazdem do klienta

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zapewniamy na terenie Dolnego Śląska mobilny serwis maszyn rolniczych. Jeżeli to możliwe, realizujemy naprawy i serwis ciągników w gospodarstwie naszych klientów.


Promocje maszyn rolniczych

NOWY MODEL DEUTZ FAHR – PROMOCJA! Agroton 6145.4 RCSHIFT

NOWY MODEL DEUTZ FAHR – PROMOCJA! Agroton 6145.4 RCSHIFT

Teraz więcej możliwości! DEUTZ-FAHR rozszerza gamę modeli Serii 6 RCshift. Do gry wkracza nowy model DEUTZ-FAHR Agrotron 6145.4 RCshift! Nowy model to doskonała oferta dla klientów poszukujących ciężkiego ciągnika z 4-cylindrowy silnikiem o mocy 144 KM klasy premium o...

Limitowane oferty Deutz-Fahr

Limitowane oferty Deutz-Fahr

CHWYTAJ OKAZJĘ! Wyjątkowe modele w „Limitowanej Promocji DEUTZ-FAHR ”! Zachęcamy do skorzystania z okazji i zakupu maszyn renomowanej marki w atrakcyjnych cenach promocyjnych.   DEUTZ-FAHR 6130 Wszechstronny, kompaktowy i zwrotny to mocno skrócony opis modelu...

MERLO SUPER PROMOCJA – 35.7 & 33.9

MERLO SUPER PROMOCJA – 35.7 & 33.9

Nowa limitowana oferta Merlo - doskonałe promocje na ładowarki Merlo modele 35.7 i 33.9! Kup większą ładowarkę w cenie mniejszej: ładowarka Merlo 35.7 w cenie 33.7 ładowarka Marlo 33.9 w cenie 30.9 Liczba maszyn objętych promocją jest ograniczona! Promocja dotyczy...

Centrala firmy

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Oddział w Budziszowie Wlk.

Adres

Budziszów Wielki 28B,
59-430 Wądroże Wielkie

Skontaktuj się z nami!

Wysyłając formularz informuję, że zapoznałem się z polityką prywatności i polityką stosowania cookies.