Odkryj nasze najlepsze promocje i bestsellery 2024!

Maszyny rolnicze Jaskot

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Zestaw uprawowo-siewny mechaniczny FM 400
Rozrzutnik Apollo Premium

UNIA – polskie maszyny rolnicze

Unia jest jednym z największych producentów polskich maszyn rolniczych. Fabryki marki UNIA mieszczą się w takich lokalizacjach jak: Brzeg, Grudziądz, Kąty Wrocławskie oraz Słupsk. Niemalże ponad połowa sprzętów wyprodukowanych przez to przedsiębiorstwo trafia bezpośrednio do odbiorców z zagranicy. Oznacza to, że produkcja maszyn  rolniczych odbywa się na skalę nie tylko ogólnopolską, ale i światową.

W ofercie maszyn rolniczych UNIA można znaleźć aż 700 różnego rodzaju urządzeń, a w tym profesjonalny sprzęt do prowadzenia upraw, siewu, ochrony roślin oraz nawożeniazbiorów. Warto także wspomnieć, że od 1953 roku UNIA specjalizuje się w produkcji narzędzi do uprawy gleby, a w tym pługówkultywatorów, a także agregatów talerzowych i podorywkowych. Stały rozwój firmy sprawił, że obecnie tworzone produkty są jednymi z najtrwalszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Przedsiębiorstwo UNIA, aby zapewnić jak najlepszą jakość maszyn rolniczych przetwarza rocznie niemalże 100 tysięcy ton najlepszej jakości stali. W zakładach produkcyjnych dostępne jest bogate zaplecze konstrukcyjne, które pozwala zachować idealną powtarzalność wytwarzanych części do maszyn rolniczych.

Masz pytania?

Zadzwoń: 885 555 485

Pługi i maszyny do upraw UNIA

W ofercie producenta UNIA znajduje się wiele produktów, które pozwalają na wykonywanie skomplikowanych prac związanych z uprawą pola oraz zbieraniem późniejszych plonów. Wszystkie maszyny rolnicze marki UNIA wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym mogą one wykazywać się wysokim poziomem niezawodności oraz wytrzymałości. Jest to niezwykle ważne, ponieważ maszyny rolnicze są narażone na pracę w szczególnie ciężkich warunkach. Oferując szeroki zakres modeli służących do pracy nie tylko na roli, ale także w przemyśle producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientom wytwarzając modele zarówno budżetowe, jak i nieco droższe dla większych gospodarstw i przedsiębiorców.

Urządzenia takie jak np. agregat uprawowy KOMBI 3 / XL idealnie sprawdzą się do pracy zarówno na małych, jak i nieco większych gospodarstwach rolnych. Warto wyróżnić jego kompaktowość, ponieważ może składać się do minimalnych wymiarów w celu jego transportu. Istotnym elementem jest także sztywna rama oraz grube i mocne wały napędowe, umożliwiające pracę nawet w najcięższych warunkach.

Innym przykładem polecanej przez nas maszyny marki UNIA jest pług VIS ON LAND. Cechuje się on dużo lepszą przyczepnością niż standardowe sprzęty tego typu. Pozwala na wykorzystanie dwóch technologii – tradycyjnej oraz ON LAND. Oznacza to, że nadaje się on do pracy zarówno w bruździe, jak i po caliźnie. Urządzenie zostało stworzone z myślą o dużych areałach i świetnie nadaje się do średniej i głębokiej orki bezzagonowej.

UNIA – maszyny rolnicze

Do sprzętów, które również wywodzą się od tego producenta należy zaliczyć także liczne zestawy uprawowo-siewne, kosiarki, zgrabiarki, prasyowijarki. Producent zajmuje się także wykonywaniem wielkogabarytowych silosów, które pozwalają na bezpieczne magazynowanie plonów. W produkcji są także nowoczesne platformy przewozowe, pozwalające na łatwy załadunek wszystkich maszyn tego producenta oraz ich transport z wykorzystaniem ciągników.

 

W ofercie marki UNIA można znaleźć także profesjonalne maszyny takie jak prasy walcowekostkujące, które znajdują zastosowanie najczęściej w gospodarstwach rolnych. Pozwalają one utrzymać porządek w miejscu pracy oraz zabezpieczyć plony przed uszkodzeniem. Dzięki temu rozwiązaniu możliwy jest też łatwy transport plonów za pomocą specjalistycznych przyczep.

Prasoowijarka stałokomowowa walcowa (MASTER D)
Owijarka ciągniona z załadunkiem przednim Twister

Ważną informacją jest fakt, że większość urządzeń UNII jest kompatybilne z mocowaniami w najpopularniejszych modelach ciągników rolniczych.

Nawożenie plonów przy pomocy maszyn UNIA

Wykonywanie tego typu czynności pozwala utrzymać żyzność gleby na odpowiednim poziomie, co przekłada się na jakość plonów. Maszyny UNIA pozwalają na szybkie zrealizowanie tych prac. W ofercie znajdują się zarówno niewielkie urządzenia do nawożenia, jak i duże konstrukcje przeznaczone dla większych pól uprawnych. Rozsiewacze typu HELIX są wyposażone w belkę, umożliwiającą precyzyjny wysiew nawozów pylistych. Wapno, które umieszczane jest w rozsiewaczu jest szybkie w działaniu oraz charakteryzuje się niską ceną. Maszyna HELIX UNIA jest odpowiedzią producenta na wymagania dużych gospodarstw oraz firm świadczących usługi rolnicze w miejscach, w których stosowane jest wapno pyliste. Tego typu urządzenie cechuje się zastosowaniem wielu rozwiązań wpływających na komfort, wydajność oraz jakość pracy na każdym jej z etapów.

Części do maszyn UNIA – również w naszej ofercie!

Do pobrania

Nawożenie

Ochrona

Siew

Uprawa

Linia zielonkowa

Technika ziemniaczana

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do realizacji zawarcia umowy i postanowień w trakcie jej trwania. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI/ODP na adres e-mail januszwyspianski@abi24.eu
    Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że jeśli chcieliby Państwo na bieżąco być informowani nt. promocji lub innych informacji handlowych drogą mailową, SMS, poczta tradycyjna, prosimy o wypełnienie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Jaskot S.J. T. Jaskot, G. Jaskot z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn, w celu otrzymywania treści marketingowych. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/ODP - januszwyspianski@abi24.eu spod adresu, którego zgoda dotyczyła.