Mistrzowska oferta DEUTZ-FAHR przedłużona do końca kwietnia!

Maszyny rolnicze Jaskot

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Pilarki Stihl – teraz w ofercie specjalnej na Jaskot.pl

Szukasz pilarki spalinowej i ufasz tylko sprawdzonym markom?

Wybierz produkty Stihl!

Specjaliści Jaskot polecają sprawdzone pilarki spalinowe Stihl. W naszym asortymencie znajdziesz wszechstronny sprzęt przeznaczony dla rolników, ogrodnikówrzemieślników, a także specjalne maszyny dla leśnictwa, ułatwiające wykonanie każdego zadania.

Oferta specjalna pilarki STIHL

Pilarki spalinowe dla rolnictwa i ogrodnictwa

Pilarki spalinowe dla leśnictwa

Wybierz wysokiej jakości części prosto od producenta i kup je u nas!

Formularz kontaktowy PL biuro@jaskot.pl

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Jaskot Sp. z o.o.  z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do realizacji zawarcia umowy i postanowień w trakcie jej trwania. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI/ODP na adres e-mail januszwyspianski@abi24.eu

Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że jeśli chcieliby Państwo na bieżąco być informowani nt. promocji lub innych informacji handlowych drogą mailową, SMS, poczta tradycyjna, prosimy o wypełnienie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.