Deutz-Fahr

Deutz-Fahr to producent rozpoznawalny przez rolników i właścicieli gospodarstw rolnych w całej Europie. Produkując ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe oraz systemy rolnictwa precyzyjnego, marka Deutz-Fahr zdobyła uznanie na rynku wprowadzając do sprzedaży maszyny nowoczesne, innowacyjne, wydajne i dopasowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych gospodarstw.

Jedną z największych zalet oferty maszyn rolniczych Deutz-Fahr jest bogactwo modeli, wersji i opcji dodatkowych dostępnych przy wyborze sprzętu. Mając świadomość jak różne mogą być wymagania użytkowników, Deutz-Fahr przygotowuje rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i daje szansę na personalizowanie maszyn pod konkretne uprawy. Wybierając maszyny rolnicze Deutz-Fahr stawia się na nowoczesność, innowację, wysoką jakość oraz wydajność w każdych warunkach pracy. Do takich wartości dąży marka w każdym swoim projekcie, począwszy od drobnych detali technicznych po całościowy wygląd i pracę maszyn.

Gama ciągników Deutz-Fahr

Ciągniki dostępne w ofercie niemieckiego producenta to jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie maszyn tego typu dostępnych obecnie na rynku europejskim. Bogata gama ciągników obejmuje modele z silnikami o mocy od 35 do 340 KM, co dla użytkowników oznacza wiele możliwości wyboru i szansę na dopasowanie maszyny właściwej do potrzeb gospodarstwa. Producent gwarantuje niezawodność, maksymalną wydajność pracy, niskie koszty eksploatacji i komfort dla operatorów maszyn w każdym terenie.

Na gamę ciągników składają się serie: 9 TTV – nowoczesne ciągniki o wysokiej mocy, z 6-cylindrowym silnikiem Deutz 7.8 TTCD Stage V Common Rail, 7 TTV – ciągniki o mocy w zakresie do 246 KM, z wyjątkowo wygodną kabiną, wysokowydajnym silnikiem oraz technologią napędu bezstopniowego, seria 6 – pierwsze w ofercie ciągniki z 6-cylindrowym silnikiem, mocą od 156 do 226 KM, możliwością wyboru spośród dwóch rozstawów osi, trzech rodzajów przekładni i dwóch typów kabin. To jedna z najbardziej uniwersalnych i opracowanych pod kątem indywidualnej konfiguracji serii ciągników Deutz-Fahr. W ofercie dostępne są także kompaktowa seria 5, ciągniki wielozadaniowe w serii 4E, oraz małe, kompaktowe i wielofunkcyjne ciągniki Agroplus F Keyline z mocą od 65 do 75 KM.

Gama kombajnów zbożowych

Kombajny pojawiły się w ofercie Deutz-Fahr jako jedne z pierwszych tak zaawansowanych technologicznie i wysoko rozwiniętych maszyn rolniczych. Dostępne obecnie serie są przykładem wykorzystania innowacyjności i wieloletniego doświadczenia w taki sposób, by kombajny były w stu procentach dopasowane do potrzeb małych i dużych gospodarstw. Maszyny są łatwe w użytkowaniu, dostępne w wielu konfiguracjach, wygodne nawet przy wielogodzinnej pracy i przygotowane z myślą o maksymalnej wydajności.

Seria C9300 to kombajny oferujące maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa. Moc maksymalna waha się tu w granicach od 353 do 381 KM w zależności od modelu. Ciekawie prezentuje się także seria C7200 z silnikiem o pojemności 7,7 l i mocą w zakresie od 313 do 381 KM oraz seria C6200 przeznaczona dla średnich gospodarstw i oparta o rozwiązania stosowane w wyższych seriach. Mniejsze gospodarstwa docenią także serię C5300 o kompaktowej konstrukcji, idealnej dla wydajnej pracy podczas żniw.

Ciekawą gamę produktów w ofercie marki stanowi seria ciągników komunalnych Cityline zaprojektowanych z myślą o utrzymaniu dróg i placów, zimowej obsłudze dróg, pracach komunalnych i leśnych oraz wielu innych, zróżnicowanych zadaniach pojawiających się w tym sektorze. Ciągniki bazujące na modelach z serii rolniczych, dostępne w zakresach mocy od 39 do 336 KM doskonale wpasowują się w reprezentowaną przez serię wszechstronność.

Do pobrania

Deutz-Fahr 2020

Centrala firmy

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Oddział w Budziszowie Wlk.

Adres

Budziszów Wielki 28B,
59-430 Wądroże Wielkie

Skontaktuj się z nami!

Wysyłając formularz informuję, że zapoznałem się z polityką prywatności i polityką stosowania cookies.