Odkryj nasze najlepsze promocje i bestsellery 2024!

Maszyny rolnicze Jaskot

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Posypywarki PRONAR HPT25
Pługi odśnieżne Pronar PUV-1400 i PRONAR PUV-1600
Zamiatarki PRONAR ZMC 3.1

Maszyny Pronar

Jako całkowicie polskie, nieustannie rozwijające się przedsiębiorstwo, Pronar jest jednym z najlepszych przykładów sukcesu na rynku maszyn rolniczychkomunalnych. Powstała w 1988 marka zlokalizowana w Narwii dąży do ciągłego rozwoju przez poszerzanie obszaru swojej działalności i wykorzystywanie opracowanych już technologii w produkcji innych projektów. Maszyny rolnicze Pronar mają wiele wspólnego z tymi użytkowanymi w branży budowlanej czy pracach komunalnych – Pronar wie, jak wykorzystać to na swoją korzyść.

Oferta marki Pronar jest mocno rozbudowana, przez co maszyny Pronar stanowią obecnie nawet 50% wszystkich maszyn w rolnictwie i branży transportowej na polskim rynku. Pronar tworzy także części do maszynpojazdów rolniczych oraz komunalnych, dostarczając je do producentów na całym świecie. Wśród najsilniejszych stron marki zdecydowanie należy wymienić innowacyjność, nowoczesność i przywiązanie do najwyższej jakości – Pronar produkuje na dużą skalę, ale nigdy nie rezygnuje z jakości na rzecz bardziej dynamicznej produkcji. Jak twierdzi marka, Pronar chce docelowo zostać producentem niezależnym i samowystarczalnym. Stosowane przez nich rozwiązania zdecydowanie prowadzą w tym kierunku.

pronar IMG_2117
Pronar T655 (2)1

Przyczepy rolnicze Pronar

Przyczepy to jedna z największych, najbardziej różnorodnych i zdecydowanie najważniejszych kategorii produktowych w katalogach polskiego producenta. Przyczepy tworzone są tutaj zarówno z myślą o rolnictwie i potrzebach współczesnych gospodarstw, jak i branży budowlanej, transportowej, pracach komunalnych oraz wszystkich pracach, które łączą cechy powyższych. Przyczepy tworzone są z wytrzymałej stali, pokrywane specjalnymi, odpornymi na uszkodzenia powłokami zabezpieczającymi i konstruowane w sposób pozwalający na wykorzystanie ich pełnej funkcjonalności zarówno w małych, jak i dużych gospodarstwach.

Gama przyczep jednoosiowych i dwuosiowych

Przyczepy jedno- i dwuosiowe to bazowa oferta Pronar. Nowoczesne i praktyczne przyczepy z trójstronnym wywrotem skrzyni ładunkowej mogą być z powodzeniem wykorzystywane w pracach polowych, przy transporcie płodów rolnych, materiałów komunalnych, materiałów budowlanych, nawozów, a większe modele także do transportu ładunków o wymiarach paletowych. Zależnie od wybranej opcji, przyczepy jednoosiowe dostępne są w ładowności od 2,5 do 5 ton, a dwuosiowe od 4 do 10,4 tony. Pronar oferuje także wywrotki trzyosiowe, z dużą ładownością i pojemnością skrzyni ładunkowej oraz tandemy o średniej ładowności i dużej zwrotności przyczepy wynikającej z charakterystycznej konstrukcji układu jezdnego tandem.

Masz pytania?

Zadzwoń: 885 555 485

Pozostałe przyczepy Pronar

Obok standardowych przyczep wykorzystywanych na co dzień przy pracach w gospodarstwie, w ofercie Pronar dostępnych jest wiele wyspecjalizowanych modeli przyczep przygotowanych z myślą o specyficznych pracach w gospodarstwie, pracach komunalnych oraz branży budowlanej. Dla rolnictwa marka przygotowała m.in. przyczepy niskopodwoziowe do przewozu maszyn i sprzętu, pozwalające na wygodny transport lawetowy ciągników, maszyn rolniczych itp., przyczepy do przewozu zwierząt, przyczepy do transportu bel, rozrzutniki obornika, wozy przeładowcze i paszowe, a także wozy asenizacyjne. Dodatkowo pojawiają się w ofercie przyczepy transportowe samochodowe, wywrotki skorupowe, przyczepy z przesuwaną ścianą, kamieniarki, przyczepy hakowe, przyczepy leśne oraz przyczepy do transportu biomasy.

Maszyny komunalne Pronar

Prace przy utrzymaniu porządku w przestrzeni miejskiej, na drogach oraz na terenach zielonych wymagają specjalistycznego sprzętu pozwalającego na wykonanie prac szybko, sprawnie i dokładnie. Pronar dość mocno rozwija swoją gałąź maszyn komunalnych tworzonych z myślą o pracach komunalnych, wypuszczając do oferty kolejne maszyny do letniegozimowego utrzymania dróg i zieleni, a także maszyny do recyklingu wspomagające zarządzanie odpadami komunalnymi.

Pronar – maszyny do utrzymania dróg i zieleni

Przygotowanie dróg latem jest z pozoru o wiele łatwiejsze, niż zimą, ale w praktyce wymagane jest tu korzystanie ze znacznie bardziej rozbudowanego arsenału maszyn zielonkowych. Pronar oferuje m.in. wydajne zamiatarkipodmiatarki, przystosowane do pracy na różnorodnym terenie kosiarki bijakowe, niezbędne przy podlewaniu i nawożeniu terenów zielonych cysterny oraz praktyczne wysięgniki wielofunkcyjne ułatwiające m.in. koszenie traw przy drogach i autostradach.

Zimą, gdy na drogach zalega śnieg, prace komunalne skupiają się przede wszystkim na odśnieżaniu i przygotowywaniu dróg do bezpiecznej jazdy. Pronar przygotował do takich prac wysokiej jakości pługi odśnieżne, zgarniaki, posypywarki, odśnieżarki wirnikowe, a także pługi i posypywarki samochodowe o większej wydajności pracy.

Części Pronar

Oferta firmy Jaskot to nie tylko sprawdzone maszyny rolnicze i inne produkty, ale także rozbudowany asortyment części Pronar, dopasowanych do sprzętu tej marki. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości elementów zamiennych lub oryginalnych – nasi specjaliści znajdą produkt, który spełni Twoje wymagania i będzie Ci służył przez wiele lat, przedłużając tym samym trwałość maszyny.

Formularz kontaktowy PL biuro@jaskot.pl

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Jaskot Sp. z o.o.  z siedzibą w Siekierczyn 267, 59-818 Siekierczyn. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne do realizacji zawarcia umowy i postanowień w trakcie jej trwania. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI/ODP na adres e-mail januszwyspianski@abi24.eu

Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że jeśli chcieliby Państwo na bieżąco być informowani nt. promocji lub innych informacji handlowych drogą mailową, SMS, poczta tradycyjna, prosimy o wypełnienie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych.