Firma Maschio Gaspardo

Międzynarodowa grupa Maschio-Gaspardo specjalizuje się w produkcji maszyn komunalnych oraz maszyn rolniczych do uprawy i siewu. Tworzone przez nią od 1964 roku maszyny od zawsze cechuje najwyższa wydajność pracy oparta o najnowsze rozwiązania technologiczne i projekty odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Rolnicy korzystający z maszyn rolniczych Maschio Gaspardo chwalą markę za ciągły rozwój, dbałość o detale i tworzenie maszyn, które znacząco poprawiają wydajność i jakość prac polowych, niezależnie od warunków.

Maszyny tworzone przez grupę Maschio Gaspardo powstają w fabrykach we Włoszech, Rumunii, Indiach i Chinach. W ofercie marek Maschio i Gaspardo (grupa tworzy produkty pod obydwiema markami) pojawiają się glebogryzarki, brony aktywne, mulczery, kosiarki wysięgnikowe, spulchniacze i głębosze, brony talerzowe, agregaty uprawowe, kultywatory zębowe, maszyny do siewu precyzyjnego i nawożenia upraw, maszyny do koszenia i zbioru zielonki, a nawet omgławiacze i opryskiwacze wykorzystywane w procesie ochrony roślin.

Oprócz skupienia na ciągłym rozwoju maszyn dostępnych w ofercie Maschio Gaspardo, firma inwestuje swój czas i środki w działania na rzecz poprawy warunków pracy dla ponad 1900 osób w swoich zakładach oraz w działania na rzecz środowiska. Dzięki stosowaniu ogniw solarnych, włoskie fabryki są samowystarczalne i mogą produkować maszyny z jeszcze wyższą wydajnością. Ekologiczne rozwiązania są wprowadzane także do najnowszych projektów maszyn rolniczych.

Agregaty uprawowo-siewne i siewniki

Agregaty uprawowo-siewne to maszyny gwarantujące optymalną wydajność prac polowych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych, gama agregatów z oferty Gaspardo spełnia potrzeby rolników pracujących zarówno na małych, jak i dużych polach, bez względu na warunki użytkowania.

Agregaty ułatwiają przygotowanie podłoża siewnego, zapewniają optymalne rozdrobnienie gleby wspierające szybki wzrost roślin, wspomagają utrzymanie wilgoci i ograniczają ubicie gleby, a w trakcie przejazdu mechanicznie pielą glebę i wykonują siew właściwy. W ofercie dostępne są gamy COMPAGNA – siewniki z dystrybucją mechaniczną do siewu bez bruzd, kompaktowe agregaty uprawowo-siewne Dama, siewniki z dystrybucją pneumatyczną ALIANTE i ALITALIA, oraz największe, przystosowane do potrzeb dużych gospodarstw siewniki z dystrybucją pneumatyczną i zbiornikiem przednim CENTAURO. W ofercie Gaspardo pojawiają się także pneumatyczne siewniki precyzyjne dostępne w ofercie jako Gama SP.

Seria mulczerów Maschio

Mulczery tworzone przez Maschio gwarantują skuteczne rozdrabnianie odpadów organicznych, przyspieszając proces ich degradacji i przekształcając w naturalny nawóz odżywiający glebę po zbiorach. Mulczery dostępne w gamie produktów marki zostały przystosowane do potrzeb małych oraz dużych gospodarstw.

Lekkie mulczery JOLLY, BIRBA I FURBA współpracują z ciągnikami o niskiej mocy i zostały stworzone do koszenia traw oraz krzewów o średnicy do 2 cm. W przypadku materiału zdrewniałego o średnicy do 6 cm dobrym wyborem będą mulczery BARBI, BRAVA I BRAVA L. Na potrzeby większych gospodarstw najlepiej sprawdzą się mulczery wielozadaniowe zdolne do cięcia materiału zdrewniałego o średnicy do 12 cm – modele CORAZZA I TIGRE radzące sobie także z przycinaniem terenów zielonych, gałęzi oraz większych odpadów po przycinaniu. W ofercie marki pojawiają się także mulczery boczne (GIRAFFINA, GIRAFFETTA, GIRAFFA i GIRAFFONA), mulczery odwracalne (BELLA, BISONTE i BUFALO) oraz wysokokomorowe rozdrabniacze słomy (CHIARA, TORNADO i ARIETE) i rozdrabniacze o wysokiej wydajności (LEOPARD i GEMELLA).

Gamy belek – opryskiwacze Gaspardo

W gamie opryskiwaczy zawieszanych dostępnych w ofercie Gaspardo pojawiają się trzy wersje belek z napędem hydraulicznym, różniących się między sobą szerokością roboczą, ilością sekcji oraz pojemnością zbiornika na oprysk. Belki zostały wyposażone w system składania pionowego, co zapewnia większą wygodę transportu i przemieszczania się z opryskiem na ograniczonej przestrzeni. Dostępne modele to m.in. WORK X, EASY U I WORK U ze składaniem pionowym i napędem hydraulicznym, gama belek ALA ze składaniem bocznym lub pionowym i szerokościami roboczymi od 16 do 36 metrów oraz zbiornikami o pojemności do 6500 litrów.

W ofercie Gaspardo pojawiają się również tradycyjne opryskiwacze zawieszane SAURO, EXPO, DEVIL TGZ, KAMBA CANNONE i TURBO TEUTON P POLIPO bez szerokich belek, z dyszami idealnymi do wykonywania oprysków drzew.

Do pobrania

Gama Belek

Gama Agregatów Uprawowo-Siewnych

Gama SP – Siewniki Precyzyjne

Gama Opryskiwaczy

Seria Mulczerów

Seria bron wirnikowych

Primo – rozsiewacz nawozu

Gama Opryskiwaczy Zaczepianych

Centrala firmy

Adres

Siekierczyn 267,
59-818 Siekierczyn

Oddział w Budziszowie Wlk.

Adres

Budziszów Wielki 28B,
59-430 Wądroże Wielkie

Skontaktuj się z nami!

Wysyłając formularz informuję, że zapoznałem się z polityką prywatności i polityką stosowania cookies.