Firma AGRO-MASZ

Przedsiębiorstwo AGRO-MASZ jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów maszyn rolniczych. Firma Pawła Nowaka oferuje wysoką jakość maszyn niezbędnych w pracach na polu, dopasowanych do potrzeb zarówno małych jak i dużych gospodarstw i upraw. Choć na rynku istnieje dopiero od 2006 roku, w przeciągu 15 lat swojej działalności marka zdobyła szerokie grono Klientów i utrzymuje wysoką pozycję na rynku dbając o wysoką jakość swoich maszyn oraz kompleksową obsługę klienta na każdym etapie współpracy.

Osiągnięcia AGRO-MASZ w dziedzinie produkcji maszyn rolniczych zostały docenione wieloma nagrodami i wyróżnieniami mającymi ogromne znaczenie w branży rolniczej. Wśród najważniejszych odznaczeń wymienić można przede wszystkim Znak Bezpieczeństwa KRUS zdobyty przez zestaw uprawowo-siewny typu SN300 podczas targów AGROSHOW 2015. 

Firma została doceniona także na arenie międzynarodowej, zdobywając wyróżnienia podczas The 10th Seoul International Invention Fair przyznawanie przez Stowarzyszenie “Russian House for International Scientific and Technological Cooperation”.W przypadku AGRO-MASZ doceniony tu został innowacyjny typ napędu zespołu wysiewającego w siewnikach produkowanych przez markę i dostępnych w jej podstawowej kolekcji maszyn rolniczych.

W 2014 roku AGRO-MASZ otrzymała prestiżowe wyróżnienie na targach innowacji International Warsaw Invention Show, otrzymując srebrny medal za innowacyjny typ konstrukcji ramy pługa obracalnego PO2015. Marka zdobyła także tytuł krajowego Wicemistrza Agroligi w 2013 roku. Lista osiągnięć jest w AGRO-MASZ długa i podkreśla zaangażowanie marki w rozwój, innowację i dostarczanie na rynek wyłącznie maszyn spełniających najwyższe standardy i oczekiwania klientów. \

Pługi i agregaty

AGRO-MASZ podkreśla, że na pierwszym miejscu zawsze stawia rosnące wymagania sektora produkcji rolnej i za cel stawia sobie wprowadzanie na rynek jedynie najlepszych, najbardziej wydajnych, nowoczesnych maszyn rolniczych. Rozwiązania oparte o nowe technologie i skupiające się na precyzji, wydajności i wysokiej jakości prac rolniczych widoczne są w każdej kategorii produktów tworzonych przez AGRO-MASZ. Żaden pług i agregat wykorzystywane do orki i uprawy nie mogą zawieść oczekiwań, jakie stawiają przed nimi gospodarstwa rolne w Polsce i za granicą.

Przeglądając ofertę marki, już w samej kategorii pługów do orki napotkamy 14 modeli różniących się między sobą budową, zastosowaniem i funkcjonalnością dopasowaną do potrzeb małych i średnich gospodarstw oraz pracy na różnych rodzajach terenów uprawnych.

Pługi dostępne są w wersjach podstawowych oraz z zabezpieczeniem resorowym, w wariantach lekkich dopasowanych do małych ciągników i rozbudowanych, przystosowanych do pracy na dużym terenie.

Im lepsze maszyny, tym wydajniejszy wysiew na polu. Tworzone przez AGRO-MASZ agregaty uprawowe, pługi dłutowe, głębosze, spulchniacze i wały przedsiewne, a także brony talerzowe i agregaty podorywkowe gwarantują wysoką skuteczność pracy na każdym rodzaju pola i przy każdym rodzaju wysiewu, niezależnie od terenu, mocy wykorzystywanego ciągnika, preferowanego sposobu montażu maszyn czy specyficznych potrzeb uprawy. Wszystkie maszyny przygotowywane w ramach oferty polskiego producenta spełniają najwyższe standardy jakości i mogą być dopasowane do oczekiwań małego, jednoosobowego gospodarstwa, jak i dużych przedsiębiorstw rolnych działających na rozległych połaciach terenu.

Maszyny do siewu

Rozbudowane siewniki nabudowane, rzędowe, pneumatyczne, rzutowe i punktowe dostępne w ofercie AGRO-MASZ oferują sprawną pracę na polu niezależnie od rodzaju prowadzonego wysiewu. Ich konstrukcja jest przystosowana do pracy z ciągnikami lekkimi i ciężkimi, wysiewami zbóż i poplonów oraz pracy na rozległych polach i w wąskich rzędach.

Wygrywające nagrody i zdobywające uznanie na arenie krajowej i międzynarodowej zestawy uprawowo-siewne tworzone przez polskiego producenta są najlepszym przykładem wydajnego, nowoczesnego rolnictwa i hołdują innowacji, która napędza współczesne uprawy i pozwala na spełnianie zapotrzebowania rynku na produkty w sposób najbardziej wydajny i korzystny dla uprawiających rolę gospodarstw.

Nawożenie pól

Pełna funkcjonalność maszyn rolniczych zakłada, że w gospodarstwie znajdzie się maszyna zdolna obsłużyć prace od momentu orki, przez siew, aż po nawożenie i zbiór plonów. Przystosowane do efektywnego nawożenia rozsiewacze wapna i nawozów mineralnych AGRO-MASZ spełniają najwyższe oczekiwania rynku i podobnie jak pozostałe maszyny w ofercie marki wykorzystują innowację w sposób gwarantujący najlepsze efekty niskim nakładem pracy.

Nawożenie pól

Pełna funkcjonalność maszyn rolniczych zakłada, że w gospodarstwie znajdzie się maszyna zdolna obsłużyć prace od momentu orki, przez siew, aż po nawożenie i zbiór plonów. Przystosowane do efektywnego nawożenia rozsiewacze wapna i nawozów mineralnych AGRO-MASZ spełniają najwyższe oczekiwania rynku i podobnie jak pozostałe maszyny w ofercie marki wykorzystują innowację w sposób gwarantujący najlepsze efekty niskim nakładem pracy.

Do pobrania

Katalog