Serwis i części

Serwis na najwyższym poziomie

Firma JASKOT to autoryzowany serwis marki Deutz-Fahr. Nad sprawnym funkcjonowaniem wszystkich ciągników i maszyn zarówno w czasie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu, czuwa nasz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników.

Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części zamiennych, olejów i smarów marki Deutz-Fahr.

Oprócz tego świadczymy usługi naprawcze wszelkiego typu maszyn rolniczych i komunalnych niemal
wszystkich marek.
 

Firma JASKOT to również członek Grupy PROMODIS, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu bardzo szeroki asortyment produktów (niektóre dostępne tylko w naszej ofercie) w korzystnych cenach, w tym części zamiennych.

GRUPA PROMODIS to również nowy standard w obszarze serwisu. W ramach szerokiej współpracy członków Grupy, oferujemy Pańswtu zestandaryzowane usługi serwisowe. Ponadto niektóre usługi serwisowe świadczymy w sposób mobilny, tj. z możliwością realizacji u Klienta, o ile jest to tylko możliwe.


Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i zakupów w naszym sklepie internetowym dojczfar.pl . Numer 1 w Polsce! Oferujemy tylko oryginalne części do maszyn grupy SDF. Jeśli szukają Państwo części,  a nie ma jej w ofercie naszego sklepu – prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć tę część dla Państwa lub inne, alternatywne rozwiązanie problemu.

Poza tym dojczfar.pl to częste okazje cenowe, rabaty i akcje promocyjne. Fachowa i miła obsługa.

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów

na terenie Dolnego Śląska

Centrala firmy

Oddział w Budziszowie Wlk.